четверг, 30 декабря 2010 г.

Житомирянин Анатолій Мазарчук отримав нагороду від Олега Скрипки

Анатолій Мазарчук, молодий фотограф, відправив свої роботи на конкурс «Завтра – Різдво», який проходив у музеї І. Гончара у Києві.

26 грудня Анатолій отримав нагороду – сертифікат на 1000 гривень на друк фото в салоні «Цифра». Фотограф зізнається, що це не нові роботи. Вони були зроблені ще минулого року. Фото, яке перемогло – не постановочне.

- Це моя бабуся та сестра Аня. Вони колядували минулого року, а я фотографував. Не очікував, що отримаю нагороду. Приємно, що є такі конкурси для молодих фотографів, - розповідає Мазарчук

«Музей Івана Гончара», плекаючи традиції українського Різдва, розвиваючи міжкультурний діалог, дбаючи про відносини добросусідства та родинного єднання з чистим серцем і світлими помислами започатковував цей безпрецедентний проект – «Завтра – Різдво»

Митці, письменники, співаки, музичні гурти, майстри, дитячі художні школи, регіональні земляцтва, представники діаспор та іноземних посольств в колі родин Олега Скрипки, Тараса Чубая, Павла Табакова, братів Капранових, Ніни Матвієнко, Анжеліки Рудницької, гуртів Гайдамаки та Дахи Брахи, Сашка Лірника, Фоми, Росави зберуться, щоб запалити Різдвяну Зірку над Музеєм та взяти активну участь у широкій культурній програмі, присвяченій відродженню та підтримці традицій святкування Різдва.

Фото, яке отримало нагороду на конкурсі
Фото з виставки

Комментариев нет:

Отправить комментарий