воскресенье, 26 декабря 2010 г.

На сесію не прийшли 8 депутатів міської ради

Найбільше депутатів не прийшло на сесію
від Во "Батьківщина"
На другу сесію Житомирської міської ради не прийшли до зали 8 депутатів. Найбільше народних обранців не з’явилося від ВО «Батьківщина» - 3, Від партії «Рідне місто» - 2. Також не були присутні два позафракційні депутати, які пройшли по списках «Батьківщини». Замкнула коло «Партія регіонів» - 1 депутат. «Перший» поцікавився у лідерів фракцій: чому представники житомирян у міській раді не прийшли на сесію? 


Олександр Радько, ВО «Батьківщина», заступник голови фракції

«Наш лідер фракції Микола Савенко та депутат Юрій Ткаченко зараз перебувають у відряджені. Ці поїздки вони не могли відкласти. Пані Валентина Позняк зараз перебуває на лікарняному, і я маю надію, що вона невдовзі одужає». 

Віра Шелудченко, Партія «Рідне місто», голова фракції: 

«Ігор Гундич зараз лежить з температурою у себе вдома. Єреймейчук – поїхав у відрядженн. На наступну сесію, надіюсь, будуть всі у повному складі». 

Володимир Шуст, «Партія регіонів», заступник голови фракції: 

«Наш колега Олег Самчук зараз перебуває у відряджені. Точно знаю, що він не виїжджав за кордон. Зараз він вирішує важливі питання для нашого міста». 

«Перший» і надалі буде відслідковувати явку депутатів Житомирської міської ради на сесії. Нагадаємо, що на першій сесії шостого скликання не було «регіонала» Самчука. Це вже його другий прогул.

Комментариев нет:

Отправить комментарий