понедельник, 31 января 2011 г.

Епідеміологи готові закрити школи у Житомирі

Заступник головного лікаря Житомирської обласної санепідемстанції Іван Киричук розказав «Першому», що цієї зими житомиряни можуть знову стикнутися з вірусом «свинячого грипу». 
— Зараз говорити про вірус H1N1 зарано. Ми слідкуємо за ситуацією, яка відбувається у східній Європі та Росії. Вірус свинячого грипу вже поширюється цими країнами і наближається до нас. Цього року ми значно краще підготувалися до епідемії і вже вакцинували більше 24-х тисяч осіб в області, — говорить Іван Киричук. 

За словами фахівця, зараз у Житомирській області побутує вірус грипу типу «В». Цей вірус дає важкі ускладнення на хронічні хвороби, від яких людина може померти. Медики запевняють, якщо в області буде зареєстровано вірус «свинячого грипу», вони готові запровадити карантин на Житомирщині. 

В області санітарно-епідеміологічний поріг не перевищено. Летальних випадків не зареєстровано. 

Нагадаємо, що зараз майже в половині областей Болгарії оголосили епідемію грипу. Захворювання охопило столицю та найбільші міста країни - Бургас, Враци, Шумен та Плевен. За даними Мінохорони здоров'я, в цих регіонах занедужав мало не кожен десятий мешканець. Майже 320 випадків свинячого грипу вже підтверджено в Росії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий